Igor Kwiatkowski show!

Igor Kwiatkowski OKIS Prószków
Igor Kwiatkowski

Ze względu na pandemię koronawirusa, dawno w naszej gminie nie odbyło się żadne wydarzenie, tym bardziej o takiej randze.

W czwartek 18 marca, w dużej sali Ośrodka Kultury i Sportu w Prószkowie gościliśmy dobrze znanego z ekranów telewizorów artystę kabaretowego oraz założyciela kabaretu Paranienormalni - Igora Kwiatkowskiego. Artysta stworzył m.in. sławną postać Mariolki, Kryspina i innych. Specjalizuje się w parodiach, zasłynął z doskonałych parodii np. Roberta Makłowicza. W grudniu 2017 roku odszedł z grupy Paranienormalni i rozpoczął solową karierę.

Igor zaserwował naszym mieszkańcom ponad dwugodzinną dawkę śmiechu, przedstawiając zabawny program pt. "Igor Kwiatowski – pół geniusz, pół kretyn". Liczne brawa i odgłosy śmiechu na sali świadczą o tym, że była to najlepsza okazja do oderwania od codziennych trosk i doskonały sposób na naładowanie baterii.

W związku z obostrzeniami i zachowaniem zasad bezpieczeństwa wprowadzony został limit miejsc, dlatego wydarzenie mogła zobaczyć jedynie określona liczba widzów.