SCORPION DT Mistrzem Europy!

Scorpion DT nie przestaje zaskakiwać swoimi osiągnięciami. Zaledwie kilka dni temu wrócili z tytułem Mistrzostwa Europy International Dance Organization w kategorii małe grupy Disco Show powyżej 16 roku życia.

Najstarsza grupa Scorpion Elite, zatańczyła mistrzowską choreografię „The Show” w składzie: Anna Hadamik, Dominika Knosala, Paweł Kolman, Karolina Kurzydło, Ewelina Lepsza, Anna Szaran, Monika Walczak. To dzięki naszej wygranej publiczność w Bratysławie usłyszała po raz pierwszy na tych zawodach Mazurek Dąbrowskiego! Cudowne uczucie... śpiewać Hymn Polski stojąc na najwyższym podium Mistrzostw Europy - relacjonuje Magdalena Kolman.

To jednak nie koniec osiągnięć. Brązowy medal powędrował do Scorpion Junior w kategorii małe grupy Disco Show 12-15 lat z choreografią "App War" / "Wojna Aplikacji. Tuż za podium, 4 miejsce w kategorii Disco Show Formacje zajął Scorpion Junior w kat. Disco Show Formacje 12-15 lat "Dom z Papieru", 6 miejsce dla Scorpion Boom w kat. Disco Show małe grupy do 11 lat Spy Kids / "Mali Agenci"

Serdeczne dziękujemy Panu Burmistrzowi Prószkowa, Krzysztofowi Cebula za wsparcie naszego wyjazdu na Mistrzostwa Europy w postaci sfinansowania transportu! To dla nas wiele znaczy. Czujemy się docenieni i ważni dla gminy. Będziemy się jeszcze mocniej starać godnie reprezentować Prószków w kolejnych przedsięwzięciach – dodaje Pani Kolman.

Przed Scorpionami kilka dni odpoczynku, a już w najbliższy czwartek udają się na Festiwal Twórczości Dziecięcej do Kołobrzegu.