Święto Rodziny w Górkach i Złotnikach

W ostatni piątek przedszkolaki z Górek i Złotnik obchodziły Święto Rodziny. Na specjalne obchody tego wyjątkowego dnia, zaproszeni zostali wszyscy rodzice.

Święto Rodziny to święto mało popularne, choć tak naprawdę niezwykle ważne i istotne. Rodzina jest najważniejszą wartością w życiu każdego człowieka. Kiedy nie wiemy, co robić - to właśnie rodzina wyciąga pomocną dłoń, wspiera i daje bezcenne rady. „Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców, jak i najmłodszych. To dzień pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas tylko dla najbliższych, który mogą spędzić bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. 

W Górkach świętowanie rozpoczęło się od starannie przygotowanych występów. Przedszkolaki prezentowały swoje talenty recytatorskie, wokalne i taneczne, budząc zachwyt w oczach swoich rodziców. Na koniec programu artystycznego, maluchy wręczyły swoim rodzicom specjalne przygotowane prezenty - oczywiście również najmłodsi otrzymali piękne podarunki.

W Złotnikach również nie zapomniano o tym pięknym Święcie. W Zespole Szkolno Przedszkolnym w Złotnikach, sala gimnastyczna wypełniona została po brzegi. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor - Maria Chudala, która zaznaczyła jak fundamentalną rolę w życiu pełni rodzina. Następnie, na scenie zaprezentowały się przedszkolaki, które przygotowały bogaty program artystyczny. Spotkanie zakończyło się wręczeniem upominków oraz słodkim poczęstunkiem.

Galeria zdjęć - Górki

Galeria zdjęć - Złotniki